LIFESTYLE, 28 Shtator 2022, 19:44

Ministrja Edona Bilali bëhet nënë për herë të parë! Ja emri i veçantë që ka zgjedhur për të birin

Ministrja Edona Bilali bëhet nënë për herë të

Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Edona Bilali, është bërë nënë për herë të parë.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, ajo njoftoi ardhjen në jetë të djalit, të cilin e ka pagëzuar me emrin Eden.

“Sot bota mori një dimension tjetër. Eden na e plotësoi familjen. Faleminderit të gjithëve për urimet”, ka shkruar ministrja krahas fotos, në të cilën ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe ndjekësit e saj.