X
E paimagjinueshme/ Sazan Guri, zbulon fronin ku Zeusi, zbriti në Shqipëri dhe krijoi mbarë botën! (video)

Përfundimisht, ky koronavirus e ndryshoi mbarë botën nga themelet. Ka ndodhur më e pandodhshmja! I mirënjohuri, nga e gjithë bota shqiptare, Sazan Guri, ka bërë sot zbulimin më historik të shekujve të fundit, për planetin Tokë. Sot, ai ka zbuluar vendin ku ka zbritur Zeusi, sunduesi i qiellit dhe i tokës, babai i njerëzve dhe i Zotave të tjerë, i.

Gjirokastrës ç’i panë sytë, mbërriti Fevziu me të tijtë! Ja gjëma që ndodhi…

Ndërkohë që koronavirusi, ka pushtuar në mënyrë të frikshme të gjitha hapësirat e Ballkanit Perëndimor, Fevziu ynë dhe grupi i gjerë i emisionit “Opinion”, në kuadrin e njohjes shumë të thelluar të atdheut, pushtuan së fundmi edhe Gjirokastrën. Siç vepron kudo dhe lë nam të paparë, me gjëra të pabëra nga askush tjetër, Fevzo, sapo zbriti në qytetin e Gjirokastrës,.

Ministrja Balluku: Shumë e vështirë të ndjekësh Edin, ka zbuluar talente! Unë kam një plan të rëndësishëm…

Në këtë kohë të nxehtë vere dhe koronavirusi, erdhi momenti që të shpērthejē edhe vetë ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku. Duke marrë indicie nga qëndrimi i skeptikëve, që sipas saj kanë deklaruar se qeveria e sotme, është e mbushur me drejtoresha dhe zëvendësministra, ajo, jo vetëm e kundërshton këtë fakt, por përshkruan Edi Ramën, me ngjyra dhe nota.

Zbulim i madh i avokatit Ngjela: SPAK-u dhe Gjykata Speciale e Hagës, të lidhura fort me njëra tjetrën

Në këtë kohë të tmerrshme, kur koronavirusi po pushton botën mbarë, vetëm avokati ynë i ditur, Spartak Ngjela, sa vjen dhe po kthjellohet gjithmonë edhe më shumë. Ngjarjet e Kosovës, ku presidenti Thaçi u padit nga Gjykata Speciale në Hagë, avokati ynë i njohur, i sheh të lidhura pazgjidhshmërisht me korrupsionin shqiptar. Ja ç’thotë ai për këtë problem: – Momentalisht.

Avokati i ditur Ngjela: Në Kosovë do të bëhet lufta e Vlorës, fillon procesi i marrjes së tokave në Maqedoni!

Pas rikthimit dhe shpërthimit të rasteve të Covid-19 në Shqipëri, vjen edhe një shpërthim i madh, i thellë dhe i gjerë, i zëdhënësit të FBI-së dhe Departamentit të Shtetit, avokatit tonë të ndritur, Spartak Ngjela. – Jo vetëm që nuk do të ketë shkëmbim territoresh Kosovë-Serbi, por menjëherë nga njohja e Kosovës prej Serbisë, me detyrim amerikan, do të fillojë.

E bujshme/ Çmendinat e Euro-Azisë dhe Amerikës, shpallin në kërkim deputetin e PS-së, Ervin Bushatin

Njoftohemi, se pjesa më e rëndësishme e çmendinave të Euro-Azisë dhe Amerikës, kanë shpallur në kërkim, deputetin shumë të urtë dhe të kudo ndodhur, të Partisë Socialiste dhe Rilindjes bashkë, Ervin Bushatin. Në fillim, kjo shpallje e rrallë, ka tronditur në përgjithësi shoqërinë shqiptare, shoqëri e cila e ka njohur Ervinin, si një djalë të qetë dhe normal dhe kurrë.

Alma Çupi kallëzon Blendi Fevziun në SPAK: Turp i madh, më ka vjēdhur emisionin!

Gazetarja shumë e njohur, autorja e emisionit “Histori Shqiptare”, në televizionin e shumëfamshëm “Klan”, Alma Çupi, u paraqit sot në orën 12:00, në dyert e SPAK-ut. Gazetarët që u ndodhën aty, panë një skenë shumë të panatyrshme. Gjithë ajo gazetare e qeshur dhe e gëzuar, ishte përlotur dhe trishtuar shumë. Kjo ishte ndoshta arsyeja, që fiks në orën 13:00, gazetaren.

Edi Rama tërbohet me Ardi Veliun: Hajvan, ti je polici i vetëm në botë, që i di filmat të vërtetë! 

Bëhemi me dije, se kryeministri Edi Rama, u shastis dhe u tërbua tej mase, kur pa që kryepolici i Republikës së Shqipërisë, Ardi Veliu, kishte mbledhur një tufë me parlamentarë dhe po ju tregonte një video, me një fragment filmi, ku nëna e 15 vjeçarit të dhūnuar nga polica, ishte duke luajtur sipas skenarit, me pistōletë në dorë. I indinjuar.

Avokati i ditur Ngjela: Edi Rama ka vrarē kalin! S’ka më kohë, ambasadorja të veprojë urgjent! 

Bëhemi me dije, se me rritjen e temperaturave dhe me rënien e virulencës së Covid-19, zëdhënësi i FBI-së dhe Departamentit të Shtetit, avokati shumë i njohur, Spartak Ngjela, nëpërmjet një mutacioni shpërthyes, është rikthyer në identitetin e tre muajve më parë. Përmes një statusi në rrjetet sociale, avokati i ditur lëshon klithmën, se reforma në drejtësi, shpresa e tij e.

Pipero i shpjegon Ramës përse u rrit kurba: Virusi është në kohën e kontaktit, të kontakteve, të kontakteve…

Edi Rama, po kalon një gjendje me zigzake psikike, gati të barabarta me zigzaket dhe paqëndrueshmërinë e vetë kurbës së koronavirusit në Shqipëri. Kjo gjendje është kaq evidente, saqë ekspertë të njohur të fushës së epidemiologjisë, thonë se kjo hata e madhe, që po i ndodh kurbës së virusit në Shqipëri, nuk është gjë tjetër, veçse kurba psikike e vetë.