LIFESTYLE, 25 Shtator 2022, 20:22

“Dasëm në familjen tonë”/ Sali Berisha poston foto nga dasma e Shkëlzenit dhe Arminës

“Dasëm në familjen tonë”/ Sali Berisha poston foto

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar foton familjare nga martesa e djalit të tij Shkëlzen Berisha, me Armina Mevlanin. 

"Sonte dasëm në familjen tonë dhe unë dua të ndaj me ju miq gëzimin e saj.
Shkëlzeni dhe Armina kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre! Zoti i bekoftë! sb", shkruan Berisha në postimin e tij në rrjetet sociale.

Armina dhe Shkëlzeni festojnë sot dashurinë e tyre, mes 300 të ftuarve.

“Dasëm në familjen tonë”/ Sali Berisha poston foto