LIFESTYLE, 25 Shtator 2022, 19:06

FOTO/ Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sot i thonë “po” njëri-tjetrit, të gjitha detajet nga dasma

FOTO/ Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sot i thonë “po”

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Beeisha kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e sotme, kur plotësohet një dekadë që nga fillimi i lidhjes së tyre.

Tashmë janë bërë publike dhe fotot e para të çiftit në ditën e tyre të dasmës.

FOTO/ Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sot i thonë “po”

Armina është veshur me një fustan elegant dhe vellon që shkon deri në fund të këmbëve, ndërsa në dorë mban një buqetë me lule.

FOTO/ Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sot i thonë “po”

Ndërkohë, elegant duket edhe Shkëlzen Berisha me një kostum klasik të zi dhe këmishë të bardhë.

FOTO/ Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sot i thonë “po”

Fustani që shihet në foto është vetëm i pari i Arminës për këtë mbrëmje, pasi më vonë do të veshë dy krijime shqiptare nga Festim Isufi dhe Valdrin Sahiti.

Në dasmën e çiftit do të këndojnë Marsela Çibukaj, Eranda Libohova, Vitore Matoshi dhe një surprizë që ende nuk dihet, ndërsa janë rreth 300 të ftuar.

FOTO/ Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sot i thonë “po”