Lajme të fundit

Sondazh!

Poll

Denonco!

Ke një lajm që do ta ndash me redaksinë e TPZ? Na shkruaj në Messenger ose kliko këtu për mënyra të tjera kontakti.

Messenger

WebTV

"PD e donte Argitën kryetare që në 2013"/Tela tregon "prapaskenat" brenda partisë kur iku Berisha

"PD e donte Argitën kryetare që në 2013"/Tela tregon "prapaskenat" brenda partisë kur iku Berisha

"Kuvendi i Berishës pa ide, platformë, analizë!"/Neritan Sejamini e konsideron dështim Kuvendin e PD

"Ndizen nja dy fishekzjarre aty..."/ Dash Shehi kritika opozitës: Kjo rrugë nuk na çon gjëkundi!

"Çdo njeri do të merrej për leckash, në kokërr të burgut"/Hoxha për injorimin e Berishës ndaj GJKKO

Argita në krye të PD? Dash Shehi: Kjo zonja nuk ka patur vizibilitet! Historitë me i ati, i biri...

"Qëndrimi bllokues i Greqisë për Belerin, është pritur shumë keq nga BE!"/ Neritan Sejamini në TPZ

"Dy fise të fuqishme, me lidhje politike"/Hoxha për ekzekutimin e Nikulajt dhe konfliktin e fiseve

"Opinioni publik u 'bombardua' me informacion"/ Artan Hoxha flet për vr*sjen e Liridona Ademajt

A do të jetë Argita trashëgimtare e PD-së? Pse nuk po ngjall shpresë opozita? - Të Paekspozuarit

Të zhytur në krim dhe vr*sje! Ekzekutimi i Nikulajt, konflikti që po shuan dy fise!-Të Paekspozuarit

"Duhet të ishte aty patjetër!"/ Artan Hoxha tregon pse u paraqit Fatmir Mediu në gjyq

Si rrëzohet një regjim? Debat në studio mes Sejaminit, Bushatit dhe Zogajt - TPZ

Neritan Sejamini kritikon Berishën: Partitë nuk bëjnë mosbindje civile, nuk është detyrë e tyre!

"Greqia, akt armiqësor ndaj nesh!"/ Preç Zogaj flet për veton e Greqisë për shkak të Belerit

"O Bushat, këta ngritën hirësinë dhe e çuan në burg te Beleri!"/Debati Hoxha-Bushati për Belerin

“Të kishin b*le, merreshin me zgjedhjet e Dibrës”/ Andi Bushati replikon me Preç Zogajn për SPAK-un

“Janë turpe, shërbejnë për linçim publik”/ Andi Bushati përplaset me ish-prokurorin Beci

"Gjueti shtrigash dhe gjyqe popullore"/ Artan Hoxha tregon si po përdoren bisedat e SKY

Berisha kërkon mosbindje civile! Përplasje mes analistëve për opozitën dhe regjimin-Të Paekspozuarit

Greqia nis bllokimin e Shqipërisë! Plas debati në studio për Belerin dhe SPAK-un- Të Paekspozuarit

"88 mijë vetë do të taksohen!"/ Sejamini tregon si po "goditen" profesionistët me buxhetin 2024

"Beqaj ka hesape të tjera për të larë!"/Gazetari Eni Ferhati: Po hetohen edhe koncesione të tjera...

"Provën për vr*sjet e 21 janarit e kam unë"/Artan Hoxha: Çështja lihet qëllimisht në Prokurori

Gjyqtari e donte Beqajn në arrest me burg/Sejamini tregon se si e kapi shkeljen gjyqtari Erion Bani

"SPAK 'merr' një të rëndësishëm nga mazhoranca, pa mbaruar viti!"/Nikoll Lesi për "surprizat" e SPAK

"Përplasja e Dumanit me prokurorët e SPAK"/ Gazetari zbulon prapaskenat e hetimeve për Beqajn

"Kërkon të më vr*së me duart e të tjerëve!"/Artan Hoxha i përgjigjet Berishës: Ka varrezë private...

Rama "godet" rëndë shtresën e mesme! Kush fiton dhe kush humbet nga buxheti 2024? - Të Paekspozuarit

Artan Hoxha shpërthen ndaj Berishës! SPAK dhe gjykata përplasen për Beqajn! - Të Paekspozuarit

"Nuk ia tregoi SPAK-ut edhe pse është i penduar"/Artan Hoxha zbulon nofkën e Nuredin Dumanit në SKY

"12 telefona me SKY kanë pulsuar nga Kryeministria!"/ Flamur Noka: Të shohim ç'do të bëjë "SKAP-i"

"Shoqëri e kapur për fyti"/Bushati: Opozita të kthehet në OJQ, të pranojnë se nuk e mundin Ramën

"Martinaj nuk e prekte Erzen Breçanin"/Artan Hoxha: Vis Martinaj nuk hynte kurrë në lokalet ku...

"Policia shqiptare, komplet e paafte"/ Neritan Sejamini flet për kriminalitetin në Shqipëri

"Breçani ka tentuar të shkëpusë të birin"/Artan Hoxha zbulon detaje nga përgjimet e SKY

"SPAK do të rezervojë çudira për popullin shqiptar!"/Artur Zheji: Nuk shoh ndonjë shenjë regjie!

"Policia e di fatin e Visit, por..."/Hoxha tregon se nuk ka më dilema se si ka përfunduar Martinaj

Deklarata që "tërboi" Sali Berishën/Artan Hoxha: Ka nuhatur që mund t'i goditen njerëzit e afërm...

Opozita, nuk kuptojmë gjë fare! Flamur Noka debat me analistët në Të Paekspozuarit

"Plaku më tha të ruhemi, kanë ardhur dosje!"/Përgjimet që hapën kutinë e pandorës- Të Paekspozuarit

"Ore çfarë po bëni ju? Nuk kuptojmë ç'bën kjo opozitë!"/ Rakipi pyet Lelën për aksionin e opozitës

"Manastirliu i dërgoi letër, por ai e injoroi"/Andi Tela jep detajet nga dosja e SPAK për Beqajn

Çfarë rrezikon Berisha nëse nuk paraqitet në SPAK? Avokati tregon skenarët e mundshëm

"Një njeri nga rruga mori 100 milionë euro!"/ Neritan Sejamini flet për aferën e "sterilizimit"

"Ua edhe Beqaj e konsideron sulm politik, po nga kush vallë?"/Rakipi-Hoxha për hetimet ndaj Beqajt

"Ore avokat çfarë thua mo, avokat i Beqajt je?!"/Debat mes Rakipit dhe Becit për hetimet ndaj Beqajt

A po dështon plani i Berishës për bllokimin e Kuvendit? Opozita, tym e flakë, por...-TëPaekspozuarit

A po e ndihmon SPAK, Ilir Beqajn? Ç'po ndodh me hetimet për ish ministrin? - Të Paekspozuarit

"Dyshime për devijim të hetimit"/Klodiana Lala ngre pikëpyetje për ekspertizën e dytë të 3 vjeçarit

"Ngriti shulin e derës dhe..."/Lala tregon si u arratis "me stil" Dritan Rexhepi: Manipulator...