Lajme të fundit

Sondazh!

Poll

Denonco!

Ke një lajm që do ta ndash me redaksinë e TPZ? Na shkruaj në Messenger ose kliko këtu për mënyra të tjera kontakti.

Messenger

WebTV

Zgjedhjet, paç fatin e Edi Ramës! Blendi Klosi debaton me analistët në "Të Paekspozuarit"

Zgjedhjet, paç fatin e Edi Ramës! Blendi Klosi debaton me analistët në "Të Paekspozuarit"

"Dorëzoni vulën!"/"Shpërthen" Godole, zbulon prapaskenat e mbledhjeve të Alibeajt-Të Paekspozuarit

Mërtiri zbulon tre grupet që "luftojnë" brenda Partisë Demokratike

"Duan një copë nga partia për të garantuar karrierat e tyre!"/Sejamini për grupin Alibeaj: Dështuan!

"Qetsori dëgjoi kallashin, dha informacionin më të saktë deri tani!"/ Hoxha: Policia nuk di gjë..

"Po more lekët e krimit, ke marrë mandatën!"/ Debati në studio mes analistëve për sulmin ndaj TCH

"Pronarët e mediave vënë gjoba, ti e di mirë!'/ Plas debati mes të ftuarve në TPZ

"Ti po vjen vërdallë"/Rakipi nxehet me Vangjelin për sulmin ndaj TCH: Nuk u jepet mesazh godinave...

Artan Hoxha zbulon një nga pistat e hetimit për sulmin ndaj Top Channel

"Gazetarët e Top Channel në panik!"/Abilekaj: U kalua vija e kuqe, nuk kishte ndodhur kurrë...

"Luhen interesa që nuk kanë lidhje me fjalën e lirë"/Sejamini për sulmin ndaj TCH:Krimi është Zot...

"Familja Hoxha ka nuhatur rrezik, lëviznin me eskortë!"/Artan Hoxha: Mesazhi, jo për gazetarët...

Alibeajt i mbetet në dorë vula, nuk ka kandidatë! Debate të forta në studio- Të Paekspozuarit

Familja Hoxha në shënjestër? Kujt i çuan mesazh plumbat mbi Top Channel? - Të Paekspozuarit

"Rama si Putini, ndërkombëtarët i fërkojnë kurrizin"/ Burimi: Shqiptarët të mos bien në kurthin e...

Po sikur Arben Ahmetaj të bëhet "pentito" dhe të flasë për inceneratorët?!

"E lanë të arratisej që..."/Tomorri: Mirel Mërtiri është personi kyç në hetimin e inceneratorëve!

"Ka denoncuar afera korruptive, armik i qeverisë"/Sejamini për sulmin ndaj biznesit të Agron Shehajt

"E tmerrshme goditja e biznesit të Agron Shehajt!"/Tomorri: Qeveritë e korruptuara i shohin...

Debat i fortë mes analistëve për Irfan Hysenbelliun dhe "luftën" e mazhorancës ndaj tij

"U përdhos dinjiteti i Ahmetajt qëllimisht"/Sejamini flet për kontrollet e SPAK dhe lajmet...

"Ja pse Mërtiri i doli kundër Arben Ahmetajt"/Abilekaj shpjegon "luftën" në grupin e inceneratorëve

"Irfani nuk ka paguar 8 milionë euro taksa"/Elvi Fundo: Njerëzit shkojnë në burg për 30 mijë lekë...

Korrupsion, media të kapura, gjyqësor jo i pavarur! DASH “nxin” Shqipërinë! – Të Paekspozuarit

Kush e kërkon kokën e Arben Ahmetajt? Pse po hetohet ish bashkëpunëtori i Ramës? - Të Paekspozuarit

Aventurat e Fevziut!/ Takimi me murgjit në Kamboxhia dhe udhëtimet nëpër botë, Fevziu flet në TPZ

"Kullat e paligjshme duhen shembur!"/ Arlind Qori bën deklaratën e fortë në TPZ

"Populli i varfër, zbriti Rama me pardesy japoneze, Saliu me kostum sovjetik"/Biseda Rakipi-Fevziu

"Mazhoranca mjaft e konsumuar, ka krijuar stabilitet të frikshëm"/ Fevziu për qeverinë dhe zgjedhjet

"Rama dhe Berisha, të etur për para e pushtet, kanë defiçencë intelektuale!"/"Shpërthen" Arlind Qori

"Berisha edhe me vulë nuk e mund dot Ramën"/ Blendi Fevziu: Duhet të kishte hapur PD-në, por...

"Ju tregoj kush janë oligarkët e Shqipërisë!"/Arlind Qori flet për emra konkretë

"Mos kemi vajtur për lesh o Fevzi, sepse i gjithë populli e ka mendjen te Luzi?"/Rakipi pyet Fevziun

“Shqipërinë e ndajnë 4-5 njerëz! E di edhe ti, por nuk flet!"/Debati Rakipi-Fevziu për oligarkët

Nga shembja e kullave te planet për Tiranën, Arlind Qori trondit establishmentin!-Të Paekspozuarit

Kush i fiton zgjedhjet? Blendi Fevziu flet për opozitën, luftën PS-PD, oligarkët- Të Paekspozuarit

"Në dyshim partneriteti me SHBA-të!"/Abilekaj: Ardhja e DEA-s në Tiranë, tregon se problemi...

A ka lidhje lirimi i Safet Bajrit me zgjedhjet lokale? Ja çfarë thonë Klodiana Lala dhe Artan Hoxha

“Për Safetin u fol tre ditë në Parlamentin belg!”/Artan Hoxha për Safet Bajrin dhe lirimin nga burgu

"Vajti në Dubai të kërkonte garanci tek një kriminel!"/Klodiana Lala tregon prapaskenat e zgjedhjeve

A kanë lidhje ndryshimet e shefave të Policisë me zgjedhjet? Ja çfarë thotë Artan Hoxha

"Shqipëria po kthehet në Dubain e Evropës, parajsë e krimit!"/ Sejamini: Po vazhduam kështu...

"Ore kujt po i qahet për Ahmetajn ky?! E kishte krahun e djathtë..."/ Hoxha "shpërthen" ndaj Ramës

"Njerëz afër Ramës shfaqen në video me prokurorin Arjan Ndoji, të cilit i bënë atentat!"/Lala në TPZ

"Janë tronditur!"/Artan Hoxha: Ja pse DEA u dha goditjen më të fortë autoriteteve shqiptare!

"Ish zyrtari i lartë i dërgoi email DEA-s"/Klodiana Lala zbulon emailin e parë drejt DEA-s pas...

Bandat, zgjedhjet, DEA! Kriminelët dhe paratë e pista në fushatën elektorale- Të Paekspozuarit

"I'u duhet një copë PD për t'u bërë deputetë"/Sejamini zbulon çfarë duan Basha, Bardhi dhe Alibeaj

Analistët nuk mbajnë dot të qeshurën/Rakipi nxjerr videon e kandidatit të Alibeajt me mimoza në duar

"Dy PD-të kanë frikë nga zgjedhjet, triumfon Edi Rama!"/ Vangjeli për ndarjen e PD-së dhe zgjedhjet