LIFESTYLE, 26 Shtator 2022, 09:39

VIDEO/ Me veshje tradicionale, Armina Mevlani e “qau” vallen e Tropojës në dasmën e saj

VIDEO/ Me veshje tradicionale, Armina Mevlani e “qau” vallen e

Në dasmën madhështore të Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës nuk kishte si të mungonte dhe vallja e Tropojës.

Blogerja ka hequr fustanin e nusërisë dhe ka veshur kostumin popullor duke kërcyer si një profesioniste e vërtetë vallen e Tropojës.

Ndërkohë, në një moment, shfaqet duke kërcyer dhe e ëma e saj, Mimoza Mevlani.

Kujtojmë që ceremonia madhështore e mbajtur mbrëmë ka bërë bashkë familjarët dhe miqtë e çiftit mes të cilëve edhe shumë personazhe të njohur publikë.

Çifti Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska, stilisti Valdrin Sahiti, aktorja Olta Gixhari, Agnesa Vuthaj, Dalina Buzi janë disa nga VIP-at që kanë qenë të ftuar në dasmë.