X
Lirimi i Suel Çelës dhe Florenc Çapjas, paralajmëron Artan Hoxha: Ekspertët të jenë gati për çdo kufomë

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar me një status në “Facebook”, lajmin e lirimit të Suel Çelës dhe Florenc Çapjas. Hoxha përcjell në rrjedhë kronologjike çfarë ka ndodhur sot me vendimet e gjykatës së Elbasanit dhe Krimeve të Rënda në Tiranë, ndërsa vë alarmin për atë çfarë pritet të ndodhë pas lirimit të të dyve. Sipas Hoxhës asnjë media në Elbasan.

Qeveria luftë portaleve – “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi – (11.07.2019)

Xhelal Mziu: Ja si do ta ndaloj Ramën në 13 tetor – “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi (04.07.2019)

Kush e kërkon kokën e Ilir Metës? Debat i fortë në studio mes analistëve (04.07.2019)

Kujtim Gjuzi: Ju tregoj se si zgjidhet kriza politike në Shqipëri – 27.06.2019

Debati/ 30 Qershori, zyrtarisht në diktaturë? Video të rralla nga votimi në diktaturë – 27.06.2019

Koço Kokëdhima: Rama manjak për pushtet dhe para – “Të Paekspozuarit” (20.06.2019)

Rilindja, organizata kriminale që po na çon në luftë – “Të Paekspozuarit” (20.06.2019)

Debati, Edi Rama drejt grushtit të shtetit? – “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi – 13.06.2019

Shqipëria e qeverisur nga mafia – “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi – 6.06.2019 Pj.1