LIFESTYLE, 28 Shtator 2022, 09:40

Donaldi bën reagimin epik pas fotos që publikoi Bora

Donaldi bën reagimin epik pas fotos që publikoi Bora

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Bora Zemani konfirmoi sot zyrtarisht ribashkimin me Donald Veshajn. Ajo ndau një foto, në të cilën shfaqeshin së bashku dhe shkruante: “Na lini të kërcejmë”.

Më tej, u publikua dhe një video, ku çifti ndanë detaje nga lidhja e tyre.

Ndërkohë, rreth një orë më parë, ka reaguar Donaldi, i cili ka ripostuar në Instastory foton e Borës.

“Një hudhër për siguri”, ka shkruar aktori, duke i dhënë edhe më shumë zë ribashkimit të tyre.

Donaldi bën reagimin epik pas fotos që publikoi Bora

Bora dhe Donaldi janë qendra e mediave rozë prej disa muajsh. Kjo pasi aktori mori pjesë në “Big Brother VIP” dhe historia e tyre e dashurisë kaloi në disa etapa ndarje e bashkimi.