LIFESTYLE, 25 Shtator 2022, 16:27

Zbulohen detaje rreth romancës së Johnny Depp me avokaten

Zbulohen detaje rreth romancës së Johnny Depp me avokaten

Së fundmi janë zbuluar detaje rreth romancës së Johnny Depp me avokaten e tij, Joelle Rich.

Një burim ka treguar për ‘TMZ’  se dyshja nuk kanë një marrëdhënie serioze. Burimi zbuloi gjithashtu se ai  është parë në xhirime duke qëndruar me një grua tjetër gjatë xhirimeve në Francë.

” Joelle është ajo që dëshiron më shumë të jetë një lidhje serioze sesa Johnny. Ai është Johnny Depp’ dhe nuk do të angazhohet për momentin.”

Gjyqi, të cilin Depp përfundimisht e humbi, u përpoq të provonte se The Sun kishte shpifur për të në një artikull. Rich në atë kohë dha një deklaratë se ajo  ishte kundër  rezultatit të çështjes në Mbretërinë e Bashkuar. Avokatja u shpreh se shpresonte që gjyqi i ardhshëm i Depp do të zbulonte “prova të plota në rastin e shpifjes së SHBA-së kundër znj. Amber Heard.

Aktori u përfol gjithashtu për romancë dashurie me avokaten tjetër, Camille Vasquez. Camille e mbrojti gjatë gjyqit të tij për shpifje me Amber Heard. Ai e padit aktoren mbi një ese që ajo shkroi për të në Washington Post. Mirëpo, një burimi i afërt me Deep tha për ET se marrëdhënia e tij dhe Vasquez është rreptësisht profesionale, duke thënë se thashethemet janë  të pavërteta.