X
Brunia moskokëçarëse bllokon Tiranën, hap krahun dhe lyhet në mes të rreth-rrotullimit (Video)

Një vajzë ka bllokuar gjithë rreth-rrotullimin e Tiranës së Re ditën e sotme teksa ka hapur krahun për t’u lyer. Në një video të publikuar nga “JOQ”, shihet vajza brune që ndalon makinën në mes të rrethit dhe fillon të lyhet, pa u shqetësuar fare që ndodhej ne një nga pikat më kyçe të trafikut të Tiranës. Fatmirësisht nuk ka ndodhur.

“Ku mora vesh unë ç’putha!”, Rita Lati rrëfen puthjen e filmit “Parrullat” me Artur Gorishtin: Aq desha…

Aktorja e humorit, Rita Lati, ka rrëfyer momentet e sikletshme nga filmi “Parrullat” i regjisorit Gjergj Xhuvani. Në një nga fragment të filmit, Rita dhe Artur Gorishti janë puthur. Teksa ishte e ftuar në emisionin “E Diell”, aktorja shumë e dashur për publikun tregon. “Binte shiu litar nga zjarrfikësja, Artur Gorishti që më shikonte në sy dhe dyshonte nëse do.

“Vetëm këngëtare s’je”, Xhesika Ndoja kapet me ndjekësin: Te bëj të plasin sytë duke më parë (FOTO)

Xhesika Ndoja, një ndër personazhet më të komentuara për historitë dhe bëmat nga jeta private, si dhe postimet me foto që dëshmojnë stilin e saj të jetës. Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram ku njofton se në datë 18-19 tetor do të jetë në Zyrih për koncertin e radhës. Ajo që bie në sy është komenti i.

Misi serb i fiton zemrën Noizy-t, reperi rebel qesh e lazdrohet në klub bukuroshen duke kënduar në shqip

Irina Jovanka, misi serb mesa duket i ka rrëmbyer zemrën, reperti Nozy. Ata janë parë së fundmi në një nga club-et më të shtrenjta të Zvicrës, duke argëtuar, vallëzuar dhe kënduar madje në gjuhën shqipe. Reperi shqiptar dhe misi serb club-in “Rinova 4” në Zvicër teksa shijojnë luksin dhe pijet e shtrenjta.  Madje Irinia Janovka shfaqet duke kënduar edhe në.

Bëri bujë me ndarjen nga Mozzik, por diçka tjetër po ndodh. Kush është mashkulli që shfaqet krah Loredanës?

Prej dy ditësh Loredan Zefi pushtoi të gjitha portalet me postimin e saj ku konfirmoi ndarjen nga Mozzik. Por ajo përmes një fotoje të publikuar së fundmi ka ngjallur dyshime për një marrëdhënie të mundshme me një tjetër mashkull. Këngëtarja ka publikuar një selfie të sajën dhe një mashkulli në cep të fotos, të cilës i ka mbuluar fytyrën. Fansat.

Ndarje dhe romanca të reja/ Këto janë çiftet e showbizit që pranuan publikisht lidhjet dhe ndarjet këtë javë(FOTO)

Padyshim personazhet e showbizzit janë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe kjo për shkak të jetës që bëjnë, romancave, lidhjeve dhe ndarjeve të papritura që ka mes tyre.  Ditën e sotme në këtë artikull, dosja.al do t’iu sjellë historitë më të bukura të dashurisë dhe ndarjet e bujshme që kanë ndodhur javën të fundit në botën e shwbizzit. Arbana Osmani.

Me qirinj dhe verë, Haradinaj surprizon Anitën për ditëlindje me darkën romantike(Foto)

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita Muçaj janë një ndër çiftet që tërheqin gjithmonë vëmendjen e publikut. Edhe pas dorëheqjes së Haradinajt, publiku shqiptar dhe qytetarët e Kosovës  e pëlqyen dhe e vlerësuan për veprimin e tij. Është parë gjithmonë që Ramushi dhe Anita të kenë  një raport shumë të mirë në çift dhe shpesh herë.

“U pendova që nuk e pranova” Kiara Tito e mërzitur: Kur më ngacmoi ishte shumë i shëmtuar, sot është më i mirë

Ditën e djeshme Kiara Tito ka qenë e ftuar  në emisionin  “Pop Culture”, ku mes shumë pyetjesh  në rubrikën “Një ditë me Dojnën”  moderatorja e njohur ka  zbuluar disa sekrete në lidhje me jetën private. Intervista që ju bë Kiarës u tha se ishte e ndërtuar me pyetjete e bëra nga  publiku, ku kryesisht kishin të bënin për jetën e.

Me këmbën e ngritur dhe të çarën e fustanit deri tek kofsha, Tayna provokon sërish e veshur në të kuqe(Foto)

Këngëtarja e njohur, Tayna e cila është një prej personazheve  më të përfolur të showbizzit shqiptar, është gjithmonë në qendër të vëmendjes me pastimet e saj në rrjetet sociale. Ajo gjithmonë publikon foto dhe video seksi dhe provokuese në të cilat pëlqehet dhe komentohet shumë. Kështu ka bërë edhe sëfundmi me një foto që ka publikuar në rrjetet sociale ku.

FOTO/ Të kapur dorë për dore, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj më në fund shfaqen si të fejuar

Të veshur shik me të zezën ceremoniale dhe të kapur dorë për dore, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kësaj here u shfaqën në publik si të fejuar. Ai, krahu i saj i djathtë si regjisori i programit “Dua të të bëj të lumtur” dhe ajo, krahu i tij i djathtë në deputimin e tij në kinema, duket se moderatorja e.