LIFESTYLE, 27 Shtator 2022, 16:09

“Mirë se erdhe në botë princesha jonë”- Mesut Ozil dhe aktorja e famshme turke bëhen prindër për herë të dytë

“Mirë se erdhe në botë princesha jonë”- Mesut

Futbollisti i njohur turko-gjerman Mesut Özil dhe bashkëshortja e tij, aktorja e njohur turke Amine Gylse janë bërë prindër për herë të dytë.

Lojtari ndau lajmin e bukur me ndjekësit duke postuar një foto të vogëlushes dhe shkroi:

“Mirë se erdhe në botë princesha jonë Ela”, duke zbuluar edhe emrin e vajzës.

Çifti u martuan në vitin 2019 dhe mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë një vit më vonë, duke i vendosur emrin Eda.

“Mirë se erdhe në botë princesha jonë”- Mesut