LIFESTYLE, 25 Shtator 2022, 21:40

Video/ Liri Berisha e “djeg” në dasmën e Shkëlzenit dhe Arminës

Video/ Liri Berisha e “djeg” në dasmën e Shkëlzenit

Atmosfera në dasmën e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit është ndezur dhe të gjithë të ftuarit kanë lënë vendet e tyre dhe janë ngritur për të kërcyer.

Mes shumë videove të publikuara nga dasma e çiftit është edhe kërcimi i dhëndrit me nënën e tij, Liri Berishën.

Ata shihen teksa kërcejnë të dy dhe më pas i bashkohet dhe nusja, Armina.