LIFESTYLE, 25 Shtator 2022, 23:17

Video/ Televizioni serb imiton Edi Ramën: Mirëmbrëma, Kosova është e pavarur!

Video/ Televizioni serb imiton Edi Ramën: Mirëmbrëma, Kosova

Një televizion i Serbisë, përkatësisht i njohuri B92, ka qarkulluar këto ditë një video të emisionit satirik dhe politik më të ndjekur në vend, 20 minuta, ku një aktor vendas ka imituar kryeministrin shqiptar, Edi Rama.


Aktori që imiton Edi Ramën shprehet: Mirëmbrëma, Kosova është e pavarur!