AKTUALITET, 30 Gusht 2022, 18:55

Vrau vëllanë dhe kunatën , arrestohet pas disa orësh autori

Vrau vëllanë dhe kunatën , arrestohet pas disa orësh autori

Arsen Muskurti i cili vrau me armë zjarri vëllain e tij Dritan Muskurti dhe kunatën Nora Muskurti, është vënë në pranga nga policia.

Burime bëjnë me dije se në vengjarje janë gjetur 5 gëzhoja.

Ndërkohë që të njëjta burime bëjnë me dije se Arseni është konfluiktuar me të vëllain dhe bashkëshorten e tij dy ditë më parë.

E gjithë ngjarja dyshohet se ka nisur pas një konflikti familjar.

Në profilin e autorit të ngjarjes në Facebook ai akuzon kunatën e tij se fshihet pas një profili fals.