AKTUALITET, 30 Gusht 2022, 18:18

FOTO/ Konflikti mes vëllezërish u mori jetën, ky është çifti që mbeti i vrarë sot në Tiranë

FOTO/ Konflikti mes vëllezërish u mori jetën, ky është

Çifti që shihni në foto, janë viktimat që mbetën të vrarë sot në krimin e dyfishtë që ndodhi në Tiranë. 

Arsen Muskurti dyshohet se vrau me armë zjarri vëllain e tij Dritan Muskurti dhe kunatën Nora Muskurti, pas një konflikti familjar. 

Çifti Muskurti kanë tre fëmijë, që tashmë kanë mbetur jetimë. 

Autori i dyshuar është larguar nga vendngjarja dhe policia po punon ende për kapjen e tij. 

FOTO/ Konflikti mes vëllezërish u mori jetën, ky është

FOTO/ Konflikti mes vëllezërish u mori jetën, ky është

FOTO/ Konflikti mes vëllezërish u mori jetën, ky është

FOTO/ Konflikti mes vëllezërish u mori jetën, ky është