AKTUALITET, 30 Gusht 2022, 14:00

Tymi i zi mbulon zonën, zjarr masiv në një fabrikë sfungjeri në Tiranë, shihni pamjet (Video)

Tymi i zi mbulon zonën, zjarr masiv në një fabrikë sfungjeri

Një zjarr masiv ka shpërthyer në një fabrikë të prodhimit të sfungjerit në Tiranë. Siç shihet nga pamjet tymi i zi ka mbuluar zonën dhe zjarri duket masiv.

Forcat zjarrfikëse dhe policia ka shkuar në vendin e ngjarjes. Nuk dihet nëse ka persona të lënduar.