AKTUALITET, 17 Dhjetor 2018, 14:28

Julian Deda dhe Renis Gjoka në protestë: Jemi këtu me studentët!

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda dhe këngëtari Renis Gjoka i janë bashkuar protestës së studentëve para Kryeministrisë.

Ata kanë publikuar një foto së bashku në protestë dhe shprehen në mbështetje të studentëve,

"Ne jemi këtu me studentët,"-shkruajnë Deda dhe Gjoka në postim në Instagram.