AKTUALITET, 17 Dhjetor 2018, 16:53

VIDEO/ Berisha publikon mesazhin: Po krijohet panik në spitalin e traumës, me dhjetëra ambulanca...

VIDEO/ Berisha publikon mesazhin: Po krijohet panik në spitalin e

Ish-kryeministri Sali Berisha publikuar në Facebook, një video të dërguar një qytetar dhe shkruan se po krijohet panik dhe nuk po kuptohet çfarë po ndodhe.

Berisha në statusin e tij shkruan ndër të tjera se po krijohet kaos në zonën e Laprakës.

POSTIMI I PLOTË

Cfare po ndodh ne spitalin e traumes?

Lexoni mesazhin dhe shihni videon e qytetarit dixhital. sb

kaos ne zonen e laprakes. Me dhjetra ambulanca marshojne drejt spitalit te traumes. Po krijojne panik edhe nuk kuptohet se cfare po ndodh