AKTUALITET, 17 Dhjetor 2018, 16:17

Vasili: Deputetët e mazhorancës janë me studentët apo Ramën? Rrugë të tretë nuk ka

Vasili: Deputetët e mazhorancës janë me studentët apo

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili është shprehur ashpër ndaj përfaqësuesve të mazhorancës të cilët duket se në qëndrimet e tyre mbështesin kryeministrin dhe jo studentët.

Vasili shprehet se është koha që brenda maxhorancës duhet të ketë mendje të ndarë, nëse mbështesin protestën apo Ramën.

“Ta ndajne keta te maxhorances, jane me studentet apo me Edi Ramen, rruge te trete s’ka !!!”, shkruan Vasili.