LIFESTYLE, 24 Shtator 2022, 14:47

“Love is the answer”- Armina Mevlani gati për dasmën, zbulon mbishkrimin e qëndisur mbi vellon e fustanit të nusërisë

“Love is the answer”- Armina Mevlani gati për dasmën,

Armina Mevlani ka zbuluar një detaj nga vello e saj, teksa përgatitet për dasmën e madhe të organizuar mbrëmjen e së dielës.

Blogerja publikoi një foto të vellos së fustanit të nusërisë. Në vello është qëndisur mbishkrimi “Love is the answer’, që përkthehet “dashuria është përgjigja”.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do kurorëzojnë dashurinë në martesë ditën e nesërme pas 10 vitesh së bashku.

“Love is the answer”- Armina Mevlani gati për dasmën,