SPORT, 8 Korrik 2018, 21:22

Fotolajm/ Ylli Aga si orakull, gjeti të katër gjysmëfinalistet e Botërorit

Gazetati i “Supersport”, Ylli Aga, i cili shpesh herë merr edhe guximin të bëjë parashikime për ndeshje të ndryshme, këtë herë ka qëlluar në shenjë. dhe nuk bëhet fjalë vetëm për një rezultat, por ka parashikuar saktë se cilat do të jenë katër gjysmëfinalistet e këtij Botërori.

Kolegët e tij ia kanë nxjerrë sekretin në rrjetët sociale, sepse Ylli Aga parashikimin e tij e ka bërë edhe me shkrim. Sipas klegëve, Ylli nuk ka vendosur asnjë qindarkë në baste, por nuk dihet nëse është penduar për këtë gjë, apo jo…

ylli