SPORT, 8 Korrik 2018, 14:28

Tifozet kroate, bukuria e Botërorit!

Modriç dhe Subashiç e kanë çuar Kroacinë në katër më të mirat e këtij Botërori dhe i kanë të gjitha shanset, për ta fituar atë, por në tribuna e stadiumeve të Rusisë dhe sheshet e qyteteve kroate, ato po shkëlqejnë janë tifozet femra. Nuk mungojnë kurrsesi, tifozja numër 1: presidentja e vendit, Kolinda Grabar-Kitaroviç, apo seks-simboli Ivana Knoll.

/TPZ.AL/