AKTUALITET, 20 Qershor 2019, 14:10

Shkëmbim zjarri pranë autostradës. Kush është i plagosuri, anëtari i bandës së Lul Berishës

Shkëmbim zjarri pranë autostradës. Kush është i


Detaje të reja nga të shtënat me armë zjarri që ndodhi këtë mesdite në afërsi të Autostradës Tiranë-Durrës, në rrugën e re të Ish-Kënetës.

I plagosuri është identifikuar si shtetasi Juljan Mecja.

Mësohet se i plagosuri nuk është emër i panjohur për policinë, pasi ai njihet si anëtar i bandës së Lul Berishës në Durrës.

Nuk ka ende të dhëna rreth ngjarjes dhe shkaqeve, por dyshohet se mund të ketë edhe persona të tjerë të plagosur.

Autorët mbeten të paidentifikuar, ndërkohë që dyshohet se në vend ka pasur shkëmbim zjarri.