SPORT, 5 Tetor 2022, 19:04

Ish-ylli i Realit të Madridit, trajneri i ri i klubit të madh gjerman

Ish-ylli i Realit të Madridit, trajneri i ri i klubit të madh gjerman

Bajer Leverkuzen ka njoftuar shkarkimin e Gerard Seoane.

Në vend të tij, do të vijë Xabi Alonso, i cili do të prezantohet nesër në orën 11:30.

Ish-lojtari Real Madrid, Bajern Mynich dhe Liverpulit ka nënshkruar kontratën deri në vitin 2024.