AKTUALITET, 26 Korrik 2020, 13:24

Shifrat në rritje nga COVID-19, Manastirliu ka një thirrje për të rinjtë

Shifrat në rritje nga COVID-19, Manastirliu ka një thirrje për


Në një kohë kur vendi ynë po përballet me raste në rritje me koronavirus, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka një thirrje për të rinjtë.

Në një mesazh në rrjetet sociale ministrja iu bën apel të rinjve që të tregojnë kujdes dhe të vendosin maskat, që të mbrojnë veten dhe familjarët.

MESAZHI I MANASTIRLIUT

Sërish kam një mesazh për të rinjtë!

Tregoni ju kujdes të parët duke vendosur maskën!

Mbroni veten, mbroni prindërit, mbroni gjyshërit, mbroni miqtë dhe mbroni shokët!

? jote më mbron mua dhe ? ime të mbron ty!

Bashkë e ? koronavirusin!