AKTUALITET, 25 Korrik 2020, 23:35

Hysaj shënon me Napolin, Meta ndan videon: Gol i jashtëzakonshëm nga një prej yjeve të Kombëtares sonë

Hysaj shënon me Napolin, Meta ndan videon: Gol i jashtëzakonshëm

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë në rrjetet sociale golin e shënuar sot nga Elseid Hysaj për Napolin, i cili për futbollistin e kombëtares shqiptare shënon edhe golin e parë në Serinë A.

“Ju përshëndes dhe ju uroj të gjithëve një natë të qetë, me këtë gol⚽ të jashtëzakonshëm të shënuar mbrëmjen e sotme nga një prej yjeve të Kombëtares sonë Elseid Hysaj. ???”- shkruan Meta bashkëngjitur videos.