AKTUALITET, 26 Korrik 2020, 10:24

VIDEO/ Aksidenti ne Fier- Levan/ Makinës i del përballë autobusi, devijon por….

VIDEO/ Aksidenti ne Fier- Levan/ Makinës i del përballë autobusi,


Aksident pa pasoja në njerez ka ndodhur mengjesin e sotëm në aksin rrugor Fier - Levan në vendin e qujatur “Kthesa e Levanit”.

Një automjet ka dalë nga rruga pasi drejtuesi imjetit ka parë se  përballë i ka dalë autobuzi i transportit qytetar Fier - Levan ka devijuar drejtimin e mjetit duke dalë nga rruga.

Policia e qarkullimit rrugor ka shkuar në vendgjarje dhe po kryen veprimet proceduriale për të përcaktuar shkaktaret e aksidentit.

[video width="640" height="362" mp4="https://cdnimpuls.com/tpz.al/wp-content/uploads/2020/07/8aKhgspzf1dOyUzbXXmA_26_258280c28eadf9093c10cae1689e1be2_video_360p_converted.mp4"][/video]

[video width="640" height="362" mp4="https://cdnimpuls.com/tpz.al/wp-content/uploads/2020/07/bWkjQWLx5X9vXKP3fSrg_26_ba786b424c603e0d11496ead3673e233_video_360p_converted.mp4"][/video]