AKTUALITET, 26 Korrik 2020, 10:47

Aksion si nëpër filma/ Makina nuk i bindet urdhrit dhe pëson aksident, plagosen katër sirianë

Aksion si nëpër filma/ Makina nuk i bindet urdhrit dhe pëson


Një person që po transportonte shtetas sirianë ka pësuar aksident ndërsa ndiqej nga policia në Pogradec.

Burime  bëjnë të ditur se automjeti është përplasur pranë vendit të quajtur Lapidari. Për pasojë, katër shtetas sirianë janë lënduar.

Të lënduarit janë dërguar drejt spitalit të Pogradecit ku ndodhet jashtë rrezikut  për jetën.