LIFESTYLE, 2 Shtator 2023, 18:54

Ndahet nga jeta në moshën 28-vjeçare kushërira e Rihanna-s

Ndahet nga jeta në moshën 28-vjeçare kushërira e Rihanna-s

Familja e Rihanna-s është përballur me një dhimbje të madhe, pasi kushërira e saj e dashur Tanella Alleyne ka ndërruar jetë në moshën 28-vjeçare. Vdekja e saj vjen vetëm gjashtë vjet pasi vëllai i saj u qëllua për vdekje pas festimeve të Krishtlindjeve atë vit (2017). Familja po ashtu kishte vajtuar humbjen e motrës binjake të Tanela-s, e cila vdiq në moshën 14-vjeçare.

Hidhërimi për Rihanna-n vjen pasi ajo mirëpriti fëmijën e saj të dytë me A$AP Rocky-n. Dy vajzat kishin një marrëdhënie të ngushtë me njëra-tjetrën.

Tanella ishte një figurë e dashur në familjen e këngëtares dhe kishte më shumë se 54 mijë ndjekës në Instagram, ku shpesh ndante foto me kushërirën e saj të famshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tanella (@tanella_)