LIFESTYLE, 30 Gusht 2023, 14:51

Britney Spears akuzon Sam se e mashtroi duke bashkëpunuar me babanë e saj

Britney Spears akuzon Sam se e mashtroi duke bashkëpunuar me babanë e

Britney Spears ka akuzuar ish-bashkëshortin e saj, Sam Asghari, se i ka kaluar të dhënat e saj personale babait të saj, Jamie Spears, i cili shërbeu si kujdestar i saj për 13 vjet.

Këngëtarja beson se modeli iranian po punonte me babanë e saj për t’i dhënë atij informacione që do ta ndihmonin për ta mbajtur atë nën kujdestari.

Në fillim të këtij muaji, Spears dhe Asghari njoftuan ndarjen pas gjashtë vjetësh bashkë dhe pas vetëm 14 muajsh të martuar. Një burim i brendshëm ka pohuar tani për Daily Mail se Spears filloi të kishte dyshime për qëllimet e Asghari-t disa kohë përpara se ata të ndaheshin zyrtarisht.

Britney ka arsye të besojë se Sam po punonte fshehurazi me babanë e saj Jamie që në fillimet e lidhjes së tyre”, tha burimi. “Sam do t’i jepte Jamie-t informacione që do ta ndihmonin ta mbante të mbyllur në kujdestari. Në këmbim, Sam-it iu dha akses tek ajo dhe paratë e saj. Britney tani ndihet sikur Sam po e mashtronte gjatë gjithë kohës.

Në raport, burimi vuri në dukje gjithashtu se si Asghari kishte pasur vetëm një dalje si aktor, një paraqitje në një video të Fifth Harmony, përpara se të takonte Britney-n dhe se si karriera e tij lulëzoi pasi u bashkuan.

Asghari tani ka realizuar një sërë projektesh, duke përfshirë edhe një rol përkrah Nicole Kidman në Paramount+ Special Ops: Lioness.