LIFESTYLE, 1 Shtator 2023, 18:07

Në ditëlindjen e parë të vajzës, Arbana Osmani zbulon fotot e ëmbla familjare

Në ditëlindjen e parë të vajzës, Arbana Osmani zbulon

Zoi feston sot ditëlindjen e saj të parë dhe e gjithë familja e ka vëmendjen tek ajo. Ndonëse vogëlushja ende nuk e kupton rëndësinë e festës, pjesa tjetër e familjarëve prej një viti po shijojnë lumturinë që ajo u ka dhuruar.

Arbana, Edi dhe dy vëllezërit, sot kanë nisur festën nga një kishë katolike, nga e cila Arbana ka ndarë me të gjithë edhe një kolazh fotosh, së bashku me urimin për të voglën e saj.

Gëzimi i tretë i Arbanës, që erdhi si një surprizë e madhe, sot ka marrë të gjithë vëmendjen jo vetëm të familjes, por edhe të fansave të moderatores, të cilët kanë nxituar ta urojnë për vogëlushen e ëmbël që ua ka ndryshuar jetën prindërve dhe vëllezërve të saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)