LIFESTYLE, 5 Shtator 2023, 17:37

As Kiara, as Efi, kjo është moderatorja e re e “Përputhen”

As Kiara, as Efi, kjo është moderatorja e re e

Ndërkohë që rrjeti po ziente nga diskutimet se kujt do t’i besohej sezoni i ri i “Përputhen”, çdo gjë doli jashtë parashikimeve. Dy emrat më të përfolur kanë qenë ai i Efit dhe Kiarës. Prej daljes së tyre nga Big Brother, vajzat janë diskutuar si moderatoret e mundshme të progamit të dashurisë. Por në fakt, nuk do të jetë asnjëra prej tyre!

Drejtimi i “Përputhen” i është besuar Megi Pojanit. Lajmin e ka konfirmuar vetë Megi për Top Channel, duke u shprehur:

Isha në mes të stërvitjes me forcat speciale dhe u fsheha pas një kaçubeje vetëm për t’ju thënë që lajmi është i vërtetë. I repeat – lajmi është i vërtetë, duhet të shkoj tani. Gotta go! Zbrazni karikatoret e puçjeveeee!

As Kiara, as Efi, kjo është moderatorja e re e