AKTUALITET, 16 Gusht 2022, 17:10

Bie në kontakt me energjinë elektrike humb jetën i mituri në Vaun e Dejës

Bie në kontakt me energjinë elektrike humb jetën i mituri në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Babullush të Vaut të Dejës, pasi një i mitur ka humbur jetën.

Sipas informacionit të policisë, dyshohet se 14-vjeçari E.A ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe ka ndërruar jetën.

Njoftimi:

Rreth orës 14:45, në fshatin Barbullush, Vau i Dejës, shtetasi i mitur E. A., 14 vjeç, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.