AKTUALITET, 16 Gusht 2022, 14:40

Guxuan të lahen në det të trazuar, dy persona rrezikojnë mbytjen në Shëngjin

Guxuan të lahen në det të trazuar, dy persona rrezikojnë

Dy persona rrezikuan mbytjen këtë të martë në plazhin e Ranës së Hedhur në Shëngjin.

Ata janë marrë me urgjencë nga autoambulanca dhe janë dërguar në spitalin e Lezhës, për ndihmë mjekësore.

Nuk ka të dhëna mbi gjendjen e tyre shëndetësore.

Kujtojmë që rajoni i Lezhës është përfshirë nga reshjet e shiut këtë të martë dhe deti ka qenë i trazuar.