AKTUALITET, 2 Korrik 2022, 12:44

Aksident në Fushë Krujë, makina përplas për vdekje 55-vjeçaren

Aksident në Fushë Krujë, makina përplas për vdekje

Një aksident me pasojë vdekjen e një gruaje ka ndodhur mesditën e të shtunës në Fushë Krujë.

Policia bën me dije se automjeti me drejtues shtetasin M. Xh., 55 vjeç, ka aksidentuar shtetasen L. R., rreth 55 vjeçe, e cila për pasojë ka humbur jetën.

Drejtuesi i mjetit, shtetasi M. Xh., është shoqëruar në Komisariat, për veprime të mëtejshme procedurale.

Njoftimi nga Policia

Krujë

Rreth orës 12:00, në fshatin Larushk, Fushë Krujë, automjeti me drejtues shtetasin M. Xh., 55 vjeç, ka aksidentuar shtetasen L. R., rreth 55 vjeçe, e cila për pasojë ka humbur jetën.

Drejtuesi i mjetit, shtetasi M. Xh., është shoqëruar në Komisariat, për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.