AKTUALITET, 1 Korrik 2022, 22:16

Triumfoi me Medalje të Artë në Lojërat Mesdhetare, Meta uron Luiza Gegën: Respekt për kampionen tonë

Triumfoi me Medalje të Artë në Lojërat Mesdhetare, Meta uron

Presidenti Ilir Meta ka uruar atleten Luiza Gega për Medaljen e Artë të fituar në Lojërat Mesdhetare "Oran 2022".

Përmes një postimi në rrjetet sociale, kreu i shtetit i shpreh urimet dhe respektin kampiones shqiptare të Atletikës.

“Luiza Gega i dhuron Shqipërisë një tjetër Medalje të Artë në Lojërat Mesdhetare.

Shumë urime dhe respekt për Kampionen tonë të Atletikës”, shkruan Meta.

Triumfoi me Medalje të Artë në Lojërat Mesdhetare, Meta uron