AKTUALITET, 25 Korrik 2020, 22:33

Sherr në familjen në Kamëz, burri plāgos me thikë në shpatull bashkëshorten

Sherr në familjen në Kamëz, burri plāgos me thikë në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në një familje në Kamëz. Pas një sherri, burri ka gōditur me thikë në shpatull bashkëshorten, e cila është shoqëruar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Ngjarja ka ndodhur në Bathore, ku policia ka arrestuar autorin.

Fatmirësisht, gruaja ka marrë vetëm gërvishtje dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetë.