AKTUALITET, 27 Maj 2018, 21:38

Video LIVE/ Real kthehet në Madrid, shikoni festën në rrugët e qytetit

Video LIVE/ Real kthehet në Madrid, shikoni festën në rrugët

Një tjetër fitore, një tjetër triumf për “Los Blancos”. Zidane, Ronaldo, Bale, Benzema dhe gjithë lojtarët e tjerë të Real Madrid janë rikthyer sërish në shtëpi, për të tretin vit radhazi si Kampionë të Europës. Është e kuptueshme festa në rrugët e Madridit.