SPORT, 29 Maj 2023, 19:10

VIDEO/ Titulli i 17-të kampion, shikoni momentin kur kapiteni i Partizanit ngre trofeun në “Arenën e Demave”

Festë dhe alegri te skuadra dhe tifozët e Partizanit, pasi ‘Demat e kuq’ u shpallën kampionë të Shqipërisë për herë të 17.

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe Sekretari i Përgjithshëm Ilir Shulku u shfaqën pranë presidentit Demi duke i dhënë medaljet lojtarëve të kuq.

Në fund, presidenti Duka ia dorëzoi titullin kapitenit Telushi, i cili së bashku me lojtarët e tjerë e ngritën në qiellin e “Arenës së Demave”.

 

VIDEO/ Titulli i 17-të kampion, shikoni momentin kur kapiteni i Partizanit

 

VIDEO/ Titulli i 17-të kampion, shikoni momentin kur kapiteni i Partizanit

VIDEO/ Titulli i 17-të kampion, shikoni momentin kur kapiteni i Partizanit

VIDEO/ Titulli i 17-të kampion, shikoni momentin kur kapiteni i Partizanit