LIFESTYLE, 15 Shtator 2023, 20:13

Stefi Prifti bëhet gjysh për herë të parë, mesazhi emocionues i takimit të parë

Stefi Prifti bëhet gjysh për herë të parë, mesazhi

Stefi Prifti është bërë gjysh për herë të parë dhe këtë emocion të madh e ka ndarë sot me të gjithë miqtë e tij virtualë. Vajza e tij, Maria, ka sjellë në jetë një djalë.

Përmes një postimi në profilin e tij në Instagram, Stefi ka treguar momentin e parë kur u takua me të porsalindurin, nipin Zayan.

Statusi i gjyshit është ndjesia më e mirë që ka provuar në jetë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Stefi Prifti (@stefi_prifti07)