LIFESTYLE, 7 Maj 2022, 11:29

"Më tradhëtonte, i vura GPS në makinë", modelja shqiptare ndan historinë e pazakontë të dashurisë

"Më tradhëtonte, i vura GPS në makinë", modelja

Ana Gjini së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e moderatores Ester Bylyku 'Glamour Zone', ku ka rrëfyer një histori të pazakontë dashurie.

Ana u shpreh se ka patur 7 vite një lidhje toksike, dhe djali në fjalë e tradhëtonte, aq sa ajo u detyrua të merrte masa ekstreme.


A të kanë tradhëtuar ndonjëherë?

Ana Gjini: I vura GPS në makinë për 6 muaj. I kapa disa biseda në telefon, por ai justifikohej. 

Unë doja ta vërtetoja që më gënjente, dhe bleva GPS të cilin ia vendosa në makinë. 

Atje zbulova që ai shkonte në vende të pazakonta.