LIFESTYLE, 4 Maj 2022, 10:40

VIDEO/ Këngëtari i njohur “mbulohet” me para në dasmën shqiptare në SHBA

VIDEO/ Këngëtari i njohur “mbulohet” me para në

Këngëtari i njohur nga Kosova, Duli ka ndarë në rrjete sociale një video, ku shihet teksa interpreton në një event në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Por ajo që tërhoqi vëmendjen ishin sasia e madhe e parave që ishin hedhur në tokë.

“Mbrëmë në Chicago, pas një ndeje të shqiptarëve ku ka kënduar këngëtari Duli. Ps. dollarët janë origjinal!”, thuhet në postim.

VIDEO/ Këngëtari i njohur “mbulohet” me para në

Përveç Dulit, dhe shumë artistë të tjerë shqiptarë kanë mjaft të adhura nga dasmat që zhvillojnë shqiptarët jashtë vendit.