LIFESTYLE, 28 Qershor 2020, 22:25

E ëma feston ditëlindjen, Dua Lipa publikon fotot e rralla dhe i bën dedikimin e ëmbël

E ëma feston ditëlindjen, Dua Lipa publikon fotot e rralla dhe i
Sot është një ditë e veçantë për familjen Lipa, pasi mamaja e Duas, Anesa feston ditëlindjen. Dhe në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar as urimi i yllit me famë botërore. Teksa ka ndarë disa nga fotot me momentet më të bukura me të, këngëtarja i ka bërë dhe një dedikim të ëmbël. “Gëzuar ditëlindjen nëna ime e bukur, mikja ime më e mirë, e ëmbël, e dashur, e qeshur dhe përpos kësaj, gruaja më e fortë në jetën time. Faleminderit që ekziston! Ne të gjithë jemi me fat që na ke udhëhequr gjatë jetës me dashurinë dhe mbështetjen tënde të pakushtëzuar. Unë të dua, ne të duam. Mbretëresha jonë!!!”, ka shkruar Dua krahas fotove.