LIFESTYLE, 28 Qershor 2020, 10:03

“Je e mrekullueshme”, këngëtarja shqiptare shfaqet sërish provokative

“Je e mrekullueshme”, këngëtarja shqiptare shfaqet

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Prej disa ditësh, këngëtarja po shijon pushimet, nga ku edhe ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale foto shumë sensuale. Së fundmi, këngëtarja ka provokuar sërish me fotot e fundit që ka publikuar, ku shfaqet shumë tërheqëse e veshur me bikini të zeza. Modelja, e cila numëron më shumë se 1 milion ndjekës në Instagram, duket se ka fansa të shumtë nga e gjithë bota.
 
View this post on Instagram
 

#BLACKBUTGOLD ?

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Morena, jam fansi jot nga Brazili, një puthje për ty…Je gruaja më e bukur në botë.”, ka komentuar një ndjekës i këngëtares krahas fotots që ka publikuar. Këngëtarja ka qenë shumë e komentuar jo vetëm për jetën luksoze që bën, por gjithashtu edhe për jetën sentimentale. Morena u përfol shumë për romancën me iranianin Sasha Sobhiani, me të cilin i dha fund lidhjes pak kohë më parë.