LIFESTYLE, 27 Qershor 2020, 23:17

Deputeti bie në grackën e Ismet Drishtit/ Shtiret si mjek dhe i bën testin e Covid-19 me një lëpirëse

Deputeti bie në grackën e Ismet Drishtit/ Shtiret si mjek dhe i

Deputeti i Partisë Socialiste Musa Ulqini ka rënë në grackën e një kamere të fshehtë nga gazetari Ismet Drishti.

Ai i është paraqitur deputeti si mjek, duke i thënë se duhet të provojë shqisën e tij të shijes për të kuptuar nëse është i infektuar me Covid-19, duke i dhënë një lëpirëse.

Çdo gjë është xhiruar nga një kamera e fshehtë, ndërsa deputeti socialist e ka marrë me sportivitet grackën e Drishtit.

“Nuk ka problem, ju uroj shumë suksese”, thotë deputeti.