LIFESTYLE, 28 Qershor 2020, 08:40

” E bukur si dielli”/ Nuk ndalet modelja shqiptare, Angela Martini “pushton” kopertinat italiane

” E bukur si dielli”/ Nuk ndalet modelja shqiptare, Angela Martini

Angela Martini, një nga modelet më të bukura shqiptare dhe më të komentuara në rrjete sociale e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së fundmi është bërë pjesë e revistës italiane “Cleon”.” E bukur si dielli”, thuhet në faqen e parë të kopertinës  ku modelja shfaqet me një fustan të bardhë, ku në sy bien format e saj seksuale dhe duket mjaft joshëse. Lajmin e ka bërë vetë të ditur modelja ku dhe ka ndarë me fansat foton e kopertinës.
 
View this post on Instagram
 

Photo by @eugenioqose ?

A post shared by Angela Martini ?? (@angela_martini) on

Prej disa ditësh bukuroshja shkodrane po shijon pushimet ku vetëm disa ditë më  më parë, Angela ka publikuar një video nga një jaht, ku tërhoqi vëmendjen me lëvizjet e saj provokuese.