SPORT, 29 Mars 2023, 12:35

VIDEO/ Spektakolar me topin si gjithmonë, Ronaldinjo surprizon tifozët me paraqitjen e fundit

VIDEO/ Spektakolar me topin si gjithmonë, Ronaldinjo surprizon tifozët

Ronaldinjo është një ndër futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave dhe ende ka magji futbolli në këmbë dhe teknikë perfekte.

Në videon që ka publikuar në profilin e tij në Twitter, braziliani shihet teksa shkëlqen në lojën e përzierjes së volejbollit dhe futbollit në rërë.

43-vjeçari nuk e ka humbur buzëqeshjen që e ka karakterizuar gjithmonë si dhe aftësitë e tij në kontrollimin e topit.