SPORT, 31 Maj 2023, 17:50

Përflitej se do të largohej nga Barcelona, Jules Kounde shuan zërat

Përflitej se do të largohej nga Barcelona, Jules Kounde shuan

Jules Kounde, mbrojtësi francez i Barcelonës, ka hedhur poshtë zërat për një largim të mundshëm nga Camp Nou.

Ditët e fundit ka pasur thashetheme se ish-lojtari i Sevilkla do të largohej nga katalanasit gjatë merkatos së verës, por Kounde ka reaguar dhe ka thënë se do të qëndrojë.

“Unë do të qëndroj këtu”, ka thënë shkurtimisht Kounde për “Bein Sports”