AKTUALITET, 17 Dhjetor 2018, 11:15

”Ndalo menjëherë talljet dhe gallatat”, pedagogia i përvishet Edi Ramës

Teksa protesta e studentëve ka çuar në këmbë të gjithë Tiranën, një pjesë e mirë e pedagogëve janë shprehur në mbështetje të tyre.

Së fundi pedagogia Ilirjana Kuçana, e cila dhe më herët ka qenë mjaft aktive në protestë, i ka bërë thirrje Ramës që ti japë fund talljeve në rrjetet sociale dhe gallatave.