LIFESTYLE, 28 Gusht 2023, 14:11

“Forca!”- Bebe Rexha merr pjesë në ndeshjen e Xherdan Shaqirit, këngëtarja e mbështet publikisht

“Forca!”- Bebe Rexha merr pjesë në ndeshjen e Xherdan

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha është një ndër artistet më të komentuara të momentin përsa i përket jetës private.

“Forca!”- Bebe Rexha merr pjesë në ndeshjen e Xherdan

Ndonëse ekipi i Xherdan Shqirit përfundoi me humbje 3-0 ndaj Los Angeles, artistja e ka mbështetur atë duke postuar në InstaStory disa foto dhe video nga ndeshja.

“Forca!”- Bebe Rexha merr pjesë në ndeshjen e Xherdan

Kujtojmë që vetëm një muaj më parë ajo i dha fund romancës së saj 3-vjeçare me Keyan Safyari, u shkak u bë ky i fundit pasi i i kishte dërguar një mesazh Bebes duke i treguar që ajo ishte shëndoshur shumë.

Lajmin e ndarjes e ka konfirmuar vetë këngëtarja mes lotësh disa javë më parë gjatë performancës në koncertin e saj në Londër.

“Sapo kalova një ndarje, ndaj mund të jem pak e ndjeshme dhe më duhet ndihma juaj”, u shpreh këngëtarja.

“Forca!”- Bebe Rexha merr pjesë në ndeshjen e Xherdan